NAJNOVI NASLOVI:

ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА ЗА СВОЈОТ РОДЕНДЕН ЃИ ИЗНЕНАДИ СВОИТЕ ФАНОВИ СО ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО
Петок, 27 Октомври 2017 13:09   

По повод својот 37 роденден Елена Велевска им поклони спот на своите обозаватели за песната Недостапна за тебе"Спотот се снимаше во студиото на ИН продукција,А Елена излегува во провокативно издание,беше промовиран во Естрадниот Магазин "Естрада плус"

Погледнетего и уживајте