NAJNOVI NASLOVI:

zabava
Зоре Мицевска сними спот за нејзината најнова песна "Лоша Навика"
Вторник, 09 Мај 2017 19:18   

Зоре Мицевска го заврши снимањето на нејзиниот најнов спот за песната “Лоша навика”. Песната е дело на нејзиниот соработник Артан Кастрати, а спотот го изработи ИН Продукција.

Повеќе... Последно освежено ( Вторник, 09 Мај 2017 20:00 )
 
(ВИДЕО) Инцидент во банка во Куманово – Интервенираше Брза Помош
Среда, 15 Март 2017 16:16   

На интернет-порталот „Специјал“ осамна видео од експозитура на една кумановска банка на кое се гледа како обезбедувањето се обидува да извлече еден граѓанин надвор.

Повеќе...
 
ЕДИНСТВЕНИОТ ЖИВ ВУЛКАН НА БАЛКАНОТ КАЈ ОХРИД ИМ ГИ ЈАДЕ АПАРАТИТЕ НА СЕЛАНИТЕ
Понеделник, 06 Март 2017 23:56   

Единствениот жив вулкан на Балканот, над селото Косел во непосредна близина на Охрид, потсетува дека постои кога времето е врнежливо. Се чувствува силен мирис на расипано јајце.

Испарувањата од внатрешноста на Земјата им ги уништуваат електричните апарати на жителите од селото, посебно оние кои во себе содржат бакарни жици и се од постаро производство.

Повеќе...
 
“Не заслужувам” е најновата песна на Егзотик Бенд
Сабота, 18 Февруари 2017 21:27   

Најновата песна на Егзотик Бенд носи наслов “Незаслужувам”. Тематиката на песната е лубовна, со динамични и хармонични ноти и брзо темпо.

Повеќе...
 
Погледнетего премиерно новиот видеозапис на Димитрија Кулевски и група Чебрен
Среда, 15 Февруари 2017 16:29   


Повеќе...
 


Страница 4 од 12