NAJNOVI NASLOVI:

zabava
Александар Тасевски снимаше спот за песната Туѓина проклета
Среда, 16 Март 2016 23:42   

Спотот се снимаше неколку денови, а во него освен Александар учествуваат и неколку друѓи ликови од кои главната улога ја има актерот Сашо Ристовски ,кој воедно е и режисер на спотот.Спотот го снимаше ИН продукција во соработка со City rekords.

Повеќе...
 
ГРУПАТА "ЖТЕМ" И СПАСЕ АНТЕВСКИ СО НОВ ПРОЕКТ
Среда, 16 Март 2016 23:22   

Овај проект наскоро премиерно ќе се прикаже на Сателитксата  телевизија ИНТВ и телевизиите низ Цела Македонија,проектот премиерно ќе бидде прикажан за велигденските празници.

Повеќе...
 
МИЛЕ КУЗМАНОВСКИ И ЖИКА ДИНЕВ СНИМАА СПОТ ЗА "ЖИВЕЛИ БРАТЕ"
Четврток, 03 Март 2016 18:15   

Деновиве, под режисерската палка на Ване Петкоски, заедно со целата екипа на ИНТВ, Миле Кузмановски и Жика Динев снимаа спот за нивниот дует со наслов "Живели брате".

Повеќе...
 
ДАЛИБОР ЃОШИЌ СНИМАШЕ СПОТ ЗА "ТУЃО НЕБО"
Сабота, 13 Февруари 2016 19:07   

Деновиве, под режисерската палка на ИН продукција, се оствари планот на македонскиот пејач Далибор Ѓошиќ за снимање на спот за неговата песна насловена "Туѓо небо".

Повеќе...
 
"ОВА Е ШОУ - БИЗНИС И ТУКА СЕ Е ДОЗВОЛЕНО" - СТОЈНЕ НИКОЛОВА СО ПРОВОКАТИВЕН СПОТ
Четврток, 11 Февруари 2016 17:08   

Стојне Николова деновиве снимаше спот за песната насловена "Љуби ме".

Повеќе... Последно освежено ( Четврток, 11 Февруари 2016 17:54 )
 


Страница 7 од 12