NAJNOVI NASLOVI:

Dijasporata denes
ЕДНО ОД НАЈУБАВИТЕ ВИДЕА ГО ИМА СПОТОТ ЗА ПЕСНАТА НА "ДВА ДЕЛА" ОД АНЕТА АРСОВСКА
Недела, 22 Октомври 2017 01:47   

Песната на Два дела е всушност печалбарска песна во еден модерен ритам и стил,Анета заедно со екипата на ИН продукција наместо традиционален видеозапис со испракање ,куфери и слично одлучили да прикажат во спотот дел од убавините  и подзаборавени места во Македонија,поточно спотот е сниман во Маврово ,Галичник и во Штафица ФИЛМСКОТО СЕЛО .Погледнетего овај прекрасен спот и убава песна.


 
ПРЕКРАСНА ПРЕРАБОТКА НА ЕЛЕНА ЈОВЧЕСКА ЗА ПЕСНАТА "МАШАЛА" ВИДЕО
Недела, 22 Октомври 2017 01:36   

Добро познатата песна Машала со нов аражман и во изведба на Елена Јовческа,спотот е снимен во селото Штавица прилепско познато по снимањето на многу  филмови ,погледнетего видеото  кое го сними ИН продукција а премиерно беше промовиран на Сателитската ИНТВ.

 
ХИТ ПЕСНА НА СЛАВКО ЗАФИРОВСКИ-БЕЛА МАРЕ (ВИДЕО)
Недела, 22 Октомври 2017 01:27   

Прва соло песна на младиот и талентиран пејач и музичар Славко Зафировски ,кој исто е и член на групата Интермецо,со негово првенче ,песната звучи хитовски и е дело на неговиот пријател и другар Златко Миладиновски со кој заедно членуваат во групата Интермецо а текстот е на Драган Матевски.

Последно освежено ( Недела, 22 Октомври 2017 01:45 )
 
Сонцето што ја огрева, денеска полни 4 години
Недела, 08 Октомври 2017 16:07   

Марио, внучето сакано за кого пее Сања Ристеска во нејзината најнова песна, денеска полни 4 години. Сања е пресреќната тетка на овој свет, со оглед на тоа што таа е еднинствената тетка која сними пеесна и комплетен видео запис за своето преслатко внуче Марио.

Повеќе... Последно освежено ( Недела, 08 Октомври 2017 16:11 )
 
Христијан со еден настап на фестивал
Понеделник, 18 Септември 2017 17:46   

Досега има настапено на еден фестивал. Христијан Стојоски на охридски фестивал ја освоил наградата за најдобар дебитант.

Повеќе...
 


Страница 3 од 15